Warszawa, Śródmieście – Okrąg – wynajęte

Gdy za oknem park…. – 60m2,  3 pokoje, ul. Okrąg

 

Lubisz patrzeć na zieleń? Tu masz to zapewnione, gdyż za oknami rozciąga się widok na piękny stary park. Ta część Powiśla daje możliwość złapania oddechu po całodziennym trudzie. Możesz odpocząć w parku podczas spaceru, joggingu, jazdy na desce, rolkach czy rowerze, albo czytając książkę siedząc przy jednej z kilku fontann.

Zamieszkaj w wyremontowanym, przestronnym 60 metrowym mieszkaniu na 2 piętrze, składającym się z 3 pokoi.

 

Budynek: 8-piętrowy blok z 2 windami. Domofon. Klatki schodowe po remoncie. Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

 

Rozkład pomieszczeń:
– 3 pokoje
– kuchnia

– łazienka

-WC

-balkon

 

Wyposażenie:

Kuchnia: zabudowa kuchenna, piekarnik, płyta gazowa, zmywarka, duża lodówka z zamrażarką, barek oddzielający salon od kuchni. Kuchnia widna (okno), otwarta na salon. Gres.

Salon: komplet wypoczynkowy: sofa+ 2 fotele, stół z krzesłami, regał w zabudowie, doprowadzony światłowód, klepka.

Sypialnia1: rozkładana sofa, biurko, regał, klepka.

Sypialnia2: rozkładana sofa, 2 szafy, regał, biurko z przybornikiem, klepka.

Łazienka: pralka, wanna z prysznicem umywalka, grzejnik elektryczny, gres.

Przedpokój: 2 bardzo duże szafy w zabudowie, klepka.

 

W pobliżu:

Blok na rogu ulic Okrąg i Czerniakowskiej. Okna wychodzą na park im. E. Rydza – Śmigłego (duży pokój i kuchnia) i obszerny, zadrzewiony i mało używany parking (dwa pozostałe pokoje). W bezpośrednim sąsiedztwie rozciąga się obszerny park z fontannami, ciągnący się od Wisły do skarpy warszawskiej – w lewo w kierunku Sejmu RP i Łazienek, w prawo do mostu J. Poniatowskiego. Przez park przebiega ścieżka rowerowa wiodąca na Pole Mokotowskie w jedną stronę i wzdłuż Wisły na Żoliborz i Bielany z drugiej. Na terenie parku, w odległości ok. 150 m. znajduje się nowoczesny plac zabaw dla dzieci i siłownia na otwartym powietrzu. Druga siłownia znajduje się odległości ok. 500 m. w pobliżu Sejmu. W niewielkiej odległości znajdują się Bulwary Wiślane oraz najpiękniejsze zakątki Śródmieścia Warszawy jak Plac 3 Krzyży czy ul Wiejska.

 

Atrakcje kulturalne w pobliżu: Biblioteka.

Opieka zdrowotna: prywatna przychodnia okulistyczna (Okrąg 1a), Szpital im. Orłowicza, Szpital „Na Solcu”. W obu szpitalach działają przychodnie przyszpitalne, całodobowa przychodnia stomatologiczna (Ludna 10) (300m), całodobowa poradnia weterynaryjna, 2 apteki (w szpitalu im Orłowicza – niemal naprzeciwko domu) i przy ul. Ludnej (ok. 500 m).

Najbliżej zlokalizowane sklepy: w bezpośrednim pobliżu budynku znajdują dwa sklepy osiedlowe, w tym jeden m.in.  z alkoholem (czynny także w soboty i niedziele), drugi m.in. z mięsem i wędlinami wysokiej jakości, kiosk warzywny (150m), sklep „Z gruntu wzięte” z warzywami i owocami z uprawy ekologicznej (250 m – róg Okrąg i Ludnej). „Mini Europa” całodobowe delikatesy (250 m – Ludna 10), 2 sklepy „Carrefour express” (ok. 500 – 600 m.),  „Żabka” i „Biedronka” (ok. 600 m.), „Rubens” – sklep z kosmetykami i artykułami chemicznymi (czynny także w soboty i niedziele), sklep rowerowy wraz z serwisem (Czerniakowska).

Najbliżej zlokalizowane restauracje, bary: restauracja „U babci Stefci”, „Na lato (ok. 150 m.); przy moście Poniatowskiego: pizzeria „Via duct” (z dostawą do domu), kebab i bar szybkiej obsługi oraz galeria małych sklepów i punktów usługowych („Arkady”).

 

Bardzo dobra lokalizacja:

Dobry punkt komunikacyjny: ok. 500 m od pl. Trzech Krzyży,  ok kilometr od mostu J. Poniatowskiego i stacji PKP Powiśle. 2,5 km od stacji PKP „Warszawa Centralna”, około 2 km od stacji metra Centrum.

Autobusy: 108, 118,127, 162, 166, 171, N33, N83

Zapewniają one szybki dojazd do centrum Warszawy, metra Centrum, stacji „Warszawa Centralna” w jedną stronę, zaś do Łazienek, na Sielce, Żoliborz i Pragę w drugą stronę.

 

Cena najmu 2 500zł. Cena zawiera czynsz do administracji, zaliczkę za CO, ciepłą i zimną wodę. Dodatkowo opłaty licznikowe wg. rachunków – prąd, gaz, rozliczenie wody co 6 miesięcy. Wynajmuje pełnomocnik Właściciela (bez dodatkowych opłat dla Najemcy). Kaucja 1-miesięczna.