Pan Konrad

| 0

Jeśli ktoś posiada i oferuje lokal do wynajmu, a nigdy nie miał styczności z zarządzaniem mieszkaniami na wynajem – usługą jaką świadczy firma Time2Home, serdecznie zapraszam do lektury. Kilka poniższych zdań, napisałem posiadając doświadczenie jako niegdyś indywidualny wynajmujący, a obecnie jako klient firmy Time2Home.
Dlaczego warto?
Współpraca z firmą Time2Home, pozwala wynajmującym zapomnieć o kłopotach związanych ze znalezieniem najemców, a w okresie wynajmu o „niespodziankach” zafundowanych przez lokatorów.
Szeroka gama pakietów z możliwością dostosowania usług do indywidualnych oczekiwań klienta, pozwala na dopasowanie ich do własnych potrzeb.
Miła, fachowa obsługa i co bardzo ważne, bezproblemowy kontakt w razie sytuacji nadzwyczajnych, stanowią ogromny atut firmy Time2Home.
Przygotowanie do wynajmu rozpoczyna się od podpisania umowy o współpracy i dopełnieniu niezbędnych formalności (wypełnienie kwestionariusza pełnomocnictwa oraz ankiet profilujących ew. najemców i warunków wynajmu naszej własności).
Kolejnym krokiem, którym możemy być obciążeni (ale nie musimy) jest
home staging – którego elementy uzgadniane są z klientem (jeśli sobie tego życzy) w oparciu o jego gust, ale również i możliwości finansowe- w przypadkach w których konieczny jest ich nakład.
Następnymi „trudnymi” dla nas elementami są:
– odebranie połączenia od przedstawiciela firmy Time2Home z informacją, że mieszkanie zostało wynajęte;
– odbieranie mailowych comiesięcznych informacji o sytuacji dotyczącej naszego lokalu;
– dokonywanie (np. z nudów) zerknięcia na stan konta bankowego, powiększonego o wpływy pochodzące z wynajmu naszego lokalu.
Ktoś zapewne zastanowi się nad kosztem takiego nic nierobienia – zapewniam kwoty, które pobiera Time2Home są naprawdę niewielkie w stosunku do tego co potrafią zgotować wynajmujący, sąsiedzi, a czasem nawet i sama wspólnota mieszkaniowa – szczególnie w przypadku kiedy nasze życie jest pełne obowiązków lub też nieprzewidywalnego harmonogramu dnia.