Time2Home Management jest prężnie i dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku zarządzania nieruchomościami. Nasza firma oferuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie zarządzania oraz administrowania powierzonymi nieruchomościami znajdującymi się  na terenie WARSZAWY i okolic oraz WROCŁAWIA.

Głównym założeniem naszej działalności jest sprawne wspieranie inwestorów indywidualnych, poprzez dostarczenie im usług w dwóch obszarach:

zarządzania najmem

zarządzania nieruchomością niewynajmowaną

Rzetelnie budujemy swój wizerunek opierając go na indywidualnym podejściu do Klienta. Nawiązując współpracę z firmą Time2Home Management otrzymujecie Państwo zarówno kompleksową usługę, jak i gwarancję najwyższej jej jakości. Możecie mieć Państwo pewność, że wszystkie sprawy związane z Państwa nieruchomością znajdują się w fachowych rękach i zostaną w odpowiedni sposób poprowadzone.

Nasz zespół przejmuje wszystkie obowiązki właściciela nieruchomości, co pozwala zaoszczędzić  Państwu nakład pracy związany z jej obsługą lub najmem, zyskując tym samym czas i możliwość zajęcia się innymi sprawami.

Aby zapewnić najwyższy standard oraz kompleksowość usług, współpracujemy m.in. z kancelarią prawną, brokerami ubezpieczeniowymi, serwisem technicznym, biurami rachunkowymi oraz architektami wnętrz.

Dbamy również o to, aby minimalizować okresy pustostanów lokalu, jednocześnie optymalizując wartość i efektywność posiadanego przez Państwa portfela nieruchomości.

kreska1

 Co nas wyróżnia?

kreska1

 

Indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań każdego z naszych Klientów

Rzetelność, fachowość, dyspozycyjność

Poszanowanie czasu i budżetu właściciela nieruchomości

 

kreska1

Zgodnie z Art. 186 ust. 3 Ustawy z dnia 21.08. 1997r. o gospodarce nieruchomościami ( Dz.U.1997 Nr 115 poz. 741 z późn. zm.) firma Time2Home jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej.kreska1

 

kreska1

Nasze certyfikaty

kreska1

 

Więcej

kreska1

Członkostwa

kreska1