Krótko!

dzięki profesjonalnym zdjęciom mieszkania zyskujesz:

  • Wyróżnienie wśród wszystkich ogłoszeń na portalu.

Profesjonalne fotografie przyciągają wzrok osób przeszukujących portale ogłoszeniowe w celu odnalezienia mieszkania na wynajem.

  • Większą liczbę oglądających ogłoszenie oraz dzwoniących w celu umówienia spotkania.

Właściciel zyskuje wybór wśród zainteresowanych wynajęciem mieszkania dzięki czemu zwiększa prawdopodobieństwo odpowiedniej selekcji najemcy.

  • Klienci którzy zdecydują się na kontakt wykazują większe zainteresowanie ofertą.

Dzięki zdjęciom które w sposób rzeczywisty przedstawiają mieszkanie oraz oddają jego charakter, osoba zainteresowana może lepiej wyrobić sobie zdanie o mieszkaniu już na etapie oglądania oferty w internecie.

  • Zabezpieczenie na wypadek dewastacji lub zniszczenia mieszkania przez wynajmującego.

Profesjonalne fotografie mogą zostać wykorzystane jako część protokołu zdawczo-odbiorczego mieszkania sporządzanego w trakcie przekazywania mieszkania najemcy.

 

Sesja fotograficzna trwa od półtorej do dwóch i pół godziny, a fotografie zostają udostępnione klientowi w przeciągu dwóch dni od zakończenia zdjęć. Rozdzielczość jest dostosowana do umieszczania w serwisach internetowych (krótszy bok 700 pikseli). Klient wraz ze zdjęciami otrzymuje licencję na ich wykorzystywanie w okresie 39 miesięcy, płynącą od dnia przekazania fotografii. Pakiet zawiera po dwa zdjęcia każdego z pomieszczeń (kuchnia, łazienka, pokoje) oraz jedno budynku z zewnątrz.