Warszawa, ul. Warchałowskiego – wynajęte

Przytulnie, domowo i kolorowo  – 37m2 na Ursynowie, ul. Warchałowskiego

Do wynajęcia 37 metrowe mieszkanie na 7 piętrze, Składają się na nie: pokój, sypialnia z oddzielną garderobą, łazienka, kuchnia. W łazience, przedpokoju, kuchni położona jest glazura. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Kuchnia: lodówka, kuchenka z piekarnikiem; korytarz: szafa wnękowa, szafa na buty; łazienka: pralka, sypialnia: łóżko, garderoba w zabudowie, salon: kanapa, telewizor, stół z krzesłami.

Do lokalu przynależy piwnica.  W budynku znajduje się winda.

Bardzo dobra lokalizacja.

Metro Imielin (5min na pieszo, można przejść między blokami).

Marcpol przy bloku. Apteka, pralnia, totolotek, knajpka Sheesha w pasażu przy Marcpolu.

W pobliżu Rossmann (przy Dereniowej), Biedronka ( róg Dereniowej i Płaskowickiej), piekarnie: Grzybki  i Szwajcarska. Lidl przy Pileckiego. Centrum handlowe Auchan albo Leclerc (przy KEN między stacjami Imielin i Stokłosy – ok 10 min na pieszo).

Ursynowski kompleks sportowy przy Pileckiego (m.in. kręgle i bilard), basen (pływalnia Hirszfelda), przy Ghandi  korty tenisowe.

Restauracje – np. Papalina, Mamma i Papa, Bałkański Kocioł, Mały Belgrad, Gaumarjos.

Żłobek, szkoła podstawowa, liceum.

Boisko do koszykówki, mały ogródek jordanowski dla dzieci.

Autobusy: 503 – przy Dereniowej ( do centrum na Starówkę Alejami Ujazdowskimi),  504 – przy Marcpolu, 2 min od bloku (przejeżdża przez Mokotów przy Galerii i jedzie Żwirkami do Centralnego) i 192 (do metra).

2100 zł. Cena zawiera czynsz do administracji, gaz, CO, zaliczkę za ciepłą i zimną wodę. Dodatkowo opłaty licznikowe – prąd według rachunków, rozliczenie wody co 6 miesięcy.

Kaucja 1-miesięczna.